dowolna

Domy na sprzedaż Lesznowola - Oferty sprzedaży domów

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Lesznowola,mazowieckie

3 790 000 zł716 m² 5 293,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Dom na malowniczej działce (1811 m), ze starodrzewem. Istnieje możliwość podziału na dwa domy (bliźniak). Na parterze (ok 260 m): 2 salony po 60 m z osobnymi wyjściami na 40-metrowy taras, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom niedaleko Warszawy. W pobliżu sosnowo - brzozowy las, cisza, spokój. Ogród z nawadnianiem automatycznym. W salonie kominek, wyjście na taras 20m. Bramy garażowe i wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Piętro: trzy sypialnie i dwie łazienki. Dwa balkony:jeden od wschodu - łączy dwa pokoje, drugi mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Budynek charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 090 000 zł225 m² 4 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! W pełni wykończony nowy dom z dużym ogrodem w sąsiedztwie lasu i otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Około 600 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

917 000 zł230 m² 3 986,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Droga dojazdowa utwardzona, ogrodzenie murowaneopis Dom posiada instalację m.in CO , PODŁOGOWEGO(kuchnia, jadalnia, 3 łazienki, 2 przedpokoje , pralnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 190 000 zł225 m² 5 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

W pełni wykończony nowy dom z dużym ogrodem w sąsiedztwie lasu i otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Około 600 m do szkoły podstawowej, gimnazjum, przedszkola i przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

917 000 zł207 m² 4 429,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Malownicze osiedle ok 30 nowych domów jednorodzinnych, 200m do lasu, 600m do szkoły i do przedszkoli, (nowoczesne boiska sportowe, korty tenisowe ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

695 000 zł170 m² 4 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Lesznowola,mazowieckie

773 000 zł150 m² 5 153,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Uroczy, klimatyczny Dworek Polski, położony na osiedlu 14 domów w tym stylu, wybudowanych przez Dworek Polski w konstrukcji szkieletowej Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

750 000 zł161 m² 4 652,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom położony w cichej okolicy w otoczeniu nowo rozwijającego się otoczenia nowych domów. 4 km od Ursynowa, 17km od Centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

815 000 zł160 m² 5 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem. Parter - kuchnia, salon, pokój, łazienka, kotłownia. Piętro - 4 pokoje, łazienka, garderoba. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 400 000 zł305 m² 4 590,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom, parterowy położony w gminie Lesznowola. Położony w bezpośrednim sasiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 072 000 zł300 m² 3 573,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom posiada instalację m.in CO , PODŁOGOWEGO(kuchnia, jadalnia, 3 łazienki, 2 przedpokoje , pralnia) , centralnego ODKURZACZA. Materiały użyte do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

3 100 000 zł1 000 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Dom z 10 pokojami i 5 łazienkami na dużej i zagospodarowanej działce. W domu była prowadzona działalność gastronomiczna dlatego jest odbiór Sanepidu na wyposażenie kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

765 000 zł110 m² 6 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Urokliwy dom wolnostojący, w pięknej okolicy, 8 km od granicy Warszawy. Parter: salon 25 m2 połączony z kuchnią 5 m2, gabinet 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

857 000 zł230 m² 3 726,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący, na ładnej zagospodarowanej działce. Parter: salon, kuchnia otwarta, pokój gościnny/gabinet, łazienka, kotłownia, garaż. Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 350 000 zł220 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący parterowy usytuowany na działce o powierzchni 1000m/kw w Lesznowoli k. Piaseczna. Opis budynku: przedsionek z przejsciem do garażu, korytarz, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 200 000 zł520 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! dom Z przeznaczeniem na obiekt medyczny,usługowy,biurowy,magazynowy.! itd.OKAZJA! BUDYNEK BIUROWO-USŁUGOWY NA OSIEDLU DOMÓW JEDNORODZINNYCH W ŁOZISKACH 4km od centrum Piaseczna. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 230 000 zł289 m² 4 256,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Dom usytułowany w Lesznowoli na osiedlu domków jednorodzinnych w stanie deweloperskim, 200m od lasu i 600m2 od szkoły i przedszkola. Dom posiada instalację min. co, ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

690 000 zł270 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Powierzchnia domu 270 m2. 5 pokojowe. Parter + piętro + poddasze - w zabudowie bliźniaczej. Rok budowy 1980. Liczba łazienek 2. Stan budynku - do odnowienia. Poddasze użytkowe. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

715 000 zł282 m² 2 535,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Wolno stojący dom w Magdalence, na działce o powierzchni 930m2 Wyanajem również dla pracowników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

960 000 zł160 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wybudowany w 2006 roku, niedaleko<agdalenki, do lasu ok #00m, malownicza okolica, super dojazd do centrum Warszawy kuchnia i łazienka zostały wykończone reszta stan developerski-do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Bardzo ładny dom w cichym miejscu, gustownie umeblowany.Piękny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Dom połozony w zielonej i cichej części Magdalenki, powierzchnia użytkowa domu to 190 m2 , garaż 46m2 , basen otwarty z przykryciem powierzchni - 12,5m x 4,5m , pralnia , na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żytnia

Lesznowola,mazowieckie

665 000 zł170 m² 3 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej położone przy ulicy Żytniej w miejscowości Janczewice w gminie Lesznowola. Janczewice to miejscowość położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Bardzo cicha i spokojna okolica w otoczeniu domów jednorodzinnych. Nowoczesne wyposażenie, zagospodarowany ogród.PILNE! CENA 1 100 000zł cena z wyposażeniem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 420 000 zł165 m² 8 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom projektanta wnętrz w ekskluzywnym osiedlu domków jednorodzinnych Willa Magdalenka w środku lasu. Osiedle strzeżone i monitorowane. W pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

460 000 zł180 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przytulny dom w dużym ogrodzie. Obok domy jednorodzinne, naprzeciwko lasek leszczynowy. Na parterze salon z kuchnią (44m) z wyjściem na duży, zadaszony taras, łazienka, z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przepiękny dom w Magdalence. Dom 160 m, działka 850 m. Na parterze znajdują się: - salon z kominkiem tzw. kozą oraz w pełni wyposażoną kuchnią otwartą na salon. Podłogi są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przytulny parterowy dom z dwoma sypialniami (możliwość łatwego wydzielenia dodatkowych sypialni kosztem pokoju dziennego i garażu). Niewątpliwymi zaletami domu jest ciekawy wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

428 000 zł189 m² 2 264,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka), dwukondygnacyjny + poddasze. Powierzchnia użytkowa Pu=150,7m2. Powierzchnia całkowita 189m2. Działka 500m2 Ogród i salon z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

760 000 zł81 m² 9 382,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Sprzedam dom w prestiżowej lokalizacji Magdalenki, działka porośnięta starodrzewem, dobry punkt komunikacyjny możliwość dojazdu do Warszawy zarówno od strony Piaseczna jak i Raszyna, ok 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

2 200 000 zł450 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Dom wolnostojący w Kolonii Warszawskiej gmina Lesznowola, 25km od centrum Warszawy i 10 km od Janek (ch Janki, ikea). Dom wybudowany w 2004 roku według indywidualnego, unikalnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 100 000 zł187 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom na fajnej podzielnej działce, 4 tys m.w spokojnej okolicy, 5 pokoi w parterze, salon, sypialnia, pokój dziec.gabinet, pralnia, kotłownia, kuchnia z salonem. Garaż dwu stanowiskowy. Dom 152.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 490 000 zł159 m² 9 371,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na parterze salon z kominkiem kumulującym ciepło (obudowa szamotowa) oraz zabudowaną kuchnią otwartą na salon. Podłogi wyłożone marmurem i drewnem palisandrowym. Łazienka wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

897 000 zł260 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Łazy oddalone są od ścisłego centrum Warszawy tylko o 20 km. Znajdują się sklepy, salony fryzjerskie, kościół a także szkoła i przedszkole. Spokojna okolica i zupełnie inny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 010 000 zł230 m² 4 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ppół bliźniaka o powierzchni 230 m2, 3-kondygnacyjnego ( parter, piętro i poddasze użytkowe) z działką 550 m2 w kształcie prostokąta. Dom zlokalizowany jest w Lesznowoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

875 000 zł153 m² 5 718,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Budynek wolnostojący w kształcie litery T, w części piętrowy, niepodpiwniczony. Budynek przykryty jest dachem czterospadowym. Bardzo sympatyczny, ciepły, słoneczny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

2 300 000 zł360 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 729 m²

Bardzo reprezentacyjny dom Z pięknym ogrodem, altaną krytą strzechą Z grillem. Sielsko, anielsko. Tak mówi każdy, kto choć raz tu zawita. To miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 375 000 zł160 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.