dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lesznowola - Oferty „sprzedam mieszkanie”

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poprzeczna

Lesznowola,mazowieckie

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 148 m taras 30 m dwupoziomowe wysoki standard lesznowola Cena: 1 199 000 pln Powierzchnia: 148,2 m Liczba pokoi: 5 Typ: segment, dwupoziomowy, narożny, sąsiad tylko na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lesznowola,mazowieckie

796 500 zł77 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Projekt obejmuje nowoczesne osiedle składające się z 80 mieszkań, znajdujących się podwarszawskiej Lesznowoli. Mamy również inne metraże i powierzchnie ogródków. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salamandry

Lesznowola,mazowieckie

699 000 zł102 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż 102m2, piętro 0/2 bez windy, w budynku z 2023r., Lesznowola. Stan deweloperski, położona gładź, zamontowany piec dwufunkcyjny, ogrzewanie wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności

Lesznowola,mazowieckie

796 000 zł62 m² 12 838,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem i balkonem - stan deweloperski z pracami właściciela Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności

Lesznowola,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 118,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Poczuj magię Świąt w nowym mieszkaniu Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na kameralnym osiedlu w zielonej okolicy w Lesznowoli. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna

Lesznowola,mazowieckie

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mieszkanie 148 m taras 30 m dwupoziomowe wysoki standard lesznowola Cena: 1 199 000 pln Powierzchnia: 148,2 m Liczba pokoi: 5 Typ: segment,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności

Lesznowola,mazowieckie

1 299 000 zł91 m² 14 288,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam zaciszne, przestronne mieszkanie z ogrodem w Lesznowoli, w powiecie piaseczyńskim. To miejsce łączy w sobie uroki spokojnego, podmiejskiego życia z wygodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności

Lesznowola,mazowieckie

770 000 zł66 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*bez prowizji * bez pcc* oferta prywatna - nie ma w biurze Dewelopera Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z pięknym narożnym ogrodem w stanie deweloperskim, gotowe do przeniesienia własności! 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności

Lesznowola,mazowieckie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Sprzedam piękne mieszkanie 2 pokojowe położone 15 minut od zachodniej strony Warszawy. Standard lokali: pomieszczenia są wysokie: 290 cm wysokości ogrzewanie podłogowe (bez utraty miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lesznowola,mazowieckie

792 632 zł77 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień otwarty sobota 27 września godziny 14-17, wpisz się na liste gości tel.: Bezpośrednio 5-letnia rękojmia bezpieczeństwo zakupu z rynku pierwotnego Ten 4-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lesznowola,mazowieckie

723 489 zł96 m² 7 508,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio Dzień otwarty sobota (27 września) w godzinach 14-17 Gotowy apartament z przestronnym tarasem gotowy na Twoją historię Powierzchnia użytkowa: 74,17 m 3 pokoje Taras: 22,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lesznowola,mazowieckie

828 391 zł89 m² 9 337,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio Miejsce parkingowe Brak prowizji i podatku pcc (zakup bezpośrednio od dewelopera) 5 lat rękojmi Kameralne, ogrodzone osiedle z placem zabaw i dużą ilością zieleni idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności

Lesznowola,mazowieckie

1 199 000 zł91 m² 13 188,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, czteropokojowe mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku, który został oddany do użytkowania w 2025 r. Budynek posiada windę. Teren osiedla jest zamknięty. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

695 000 zł55 m² 12 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe Mieszkanie (54,8 m2) + 2 balkony z miejscem postojowym i komórką, w rewelacyjnej lokalizacji w Lesznowoli - 4 km od Ursynowa (szybki dojazd S7). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 129 000 zł106 m² 10 681,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy lokal - segment na osiedlu Willa Mirabelka IV - Twój nowy rozdział zaczyna się tutaj Adres z charakterem: ul. Króla Lwa Lesznowola Zapraszamy do świata, w którym codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lesznowola,mazowieckie

741 700 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze Atuty Inwestycji Nowoczesna architektura elegancki design, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, przemyślane układy pomieszczeń zapewniające wygodę i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lesznowola,mazowieckie

728 530 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalny i stylowy apartament o powierzchni 66,23 m z prywatnym ogrodem 51,35 m Największe atuty mieszkania: prywatny ogród 51,35 m zielona przestrzeń tylko dla Ciebie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

829 532 zł89 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament o powierzchni 88,72 m Najważniejsze atuty: duży prywatny ogród 191,86 m strefa relaksu, zabawy i rodzinnych spotkań, idealna na poranną kawę, popołudniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lesznowola,mazowieckie

795 000 zł65 m² 12 202,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: lesznowola, ul. Jedności Powierzchnia: 65,15 m Cena: 795 000 pln Cena za m : 12 202 pln Liczba pokoi: 3 Piętro: 1/2 Stan nieruchomości: nowe do wykończenia Rok budowy: 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lesznowola,mazowieckie

1 370 000 zł135 m² 10 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2020

Duże, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy na obrzeżach Warszawy. Jeśli lubisz przestrzeń i wnętrza wykończone z dbałością o każdy detal, ta oferta powinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

730 000 zł61 m² 12 050,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami idealne dla rodziny! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w Lesznowoli o powierzchni 60,58m2 składające się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

759 000 zł101 m² 7 514,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowe 101m2 mieszkanie w stanie deweloperskim z tarasem z widokiem na naturę i miejscem parkingowym oraz małym ogródkiem. Zlokalizowane jest na granicy Magdalenki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Lesznowola,mazowieckie

969 900 zł124 m² 7 821,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

969 000 I sprzedaż | 125 m2 | połówka bliźniaka | lesznowola system płatnosci 1% przy rezerwacji, 99% przy akcie notarialnym Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej (prawnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poprzeczna

Lesznowola,mazowieckie

1 150 000 zł189 m² 6 084,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 162 m2 + garaż 27 m2, z ogródkiem ok. 27. Mieszkanie na parterze, z własnym ogródkiem o powierzchni ok. 27 m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salamandry

Lesznowola,mazowieckie

785 000 zł105 m² 7 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronny, bezczynszowy apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim o pow. 105m2. Apartament znajduje się w doskonałej kameralnej części Lesznowoli. Jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 100 000 zł149 m² 7 361,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ponad 145 m2 nieruchomości położonej w Lesznowoli pow. piaseczyński. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowy, 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

795 600 zł102 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w miejscowości Lesznowola w bardzo malowniczej okolicy, 8 km od Piaseczna. Mieszkanie o powierzchni 102 m2 z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

692 835 zł73 m² 9 490,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

* bez prowizji * bez pcc * sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Conse stanowi zewnętrzne biuro sprzedaży Dewelopera i oferuje Państwu bezpośrednie ceny bez prowizji. Bez pcc - stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 127 000 zł113 m² 9 973,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* bez prowizji * bez pcc * Piękne mieszkanie pod samą Warszawą! - 5 pokoi + 3 łazienki - 4 sypialnie, w tym jedna master-bedroom z własną łazienką, - przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

* bez prowizji * bez pcc * sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Conse stanowi biuro sprzedaży Dewelopera i oferuje Państwu bezpośrednie ceny bez prowizji. Bez pcc - stan deweloperski Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

922 500 zł93 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

* bez prowizji * bez pcc * Piękne mieszkanie pod samą Warszawą! - 5 pokoi + 2 łazienki - 3 sypialnie, w tym jedna master-bedroom z własną łazienką, - przestronny salon z otwartą.