dowolna

Nieruchomości Lesznowola - Oferty sprzedaży nieruchomości

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

910 000 zł121 m² 7 520,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedaży bezczynszowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121 m2 z garażem i własną działką, zlokalizowany w gminie Lesznowola, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 479 000 zł154,07 m² 9 599,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użytkowej 154,07 m2. Dom usytuowany jest na działce 901 m2, po 450 m2 do każdego lokalu. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 000 zł69,42 m² 10 573,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 61 (łazy, k.Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł69,42 m² 10 371,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 60 (łazy, k.Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 090 000 zł124 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom W zabudowie dwulokalowej W lesznowoli sprzedaż I 1 090 000 I 124 m2 | dom W zabudowie dwulokalowej | lesznowola zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł232,97 m² 12 834,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna | Lesznowola, ul. Jedności | działka 2300 m | zabudowa 200 m Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Lesznowola (05-506), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o eleganckiej architekturze i wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość zachwyca przestronnymi wnętrzami, dużymi przeszkleniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł104 m² 9 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Przytulny dom - idealny dla rodziny! Niezmiernie ciche, kameralne miejsce w tętniącej życiem, nowoczesnej okolicy. Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony dobrze wyciszoną podwójną ścianą).

Szczegóły ogłoszenia

1 164 510 zł133,92 m² 8 695,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Inwestycja to znacznie więcej niż osiedle to starannie zaprojektowana przestrzeń, w której każdy detal stworzony jest z myślą o Twoim komforcie i stylu życia. Innowacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

9 550 000 zł17 000 m² 561,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,7 ha pod magazyny i usługi w Gminie Lesznowola Działka położona jest przy drodze krajowej szybkiego ruchu. Zgodnie z miejscowym planem:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90,14 m² 13 867,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! nowe, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 301 m² 767,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 11/32 położona w miejscowości Lesznowola przy ul. Cykady z obowiązującym mpzp, dostępem do mediów w drodze, regularnym kształtem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł232,97 m² 12 834,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł100 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł138 m² 10 144,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedania dom o powierzchni138m.kw. w zabudowie bliźniaczej , posadowiony na działce o powierzchni ok.460m.kw. Nieruchomość do sprzedania w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł45,56 m² 10 733,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Nowej Woli (gmina Lesznowola) idealne dla osób szukających spokoju, zieleni i jednocześnie szybkiego dojazdu do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu z czerwonej cegły 82m2, lesznowola koło Grójca. Jeśli coraz częściej masz poczucie, że miasto zabiera.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł117,99 m² 11 017,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Eleganckie wnętrze w popularnej lokalizacji Polecam Państwu 4 pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z 2017 roku, przy ul.Gazeli. To propozycja dla osób ceniących komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł92,50 m² 18 270 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość, w której funkcjonalność spotyka się z niezwykle dopracowanym designem, tworzącym poczucie przytulności i domowego ciepła. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 290 zł74,98 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla rodzin oraz osób szukających komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 11/15 położona w miejscowości Lesznowola przy ul. Cykady z obowiązującym mpzp, dostępem do mediów w drodze, regularnym kształtem,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł18 361 m² 408,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę w Lesznowoli, o powierzchni 18.361 m2, działka jest w dużej części budowlana (ok.14.000 m2), resztę stanowi zieleń parkowa. Teren posiada wstępny plan.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

6 400 000 zł16 045 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera I lesznowola - Janczewice I na sprzedaż Propozycja dotyczy działek budowlanych objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z symbolem 7mn (teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 415 zł66,23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prywatny ogród 51 m , duże przeszklenia i kameralna zabudowa w zielonej części Lesznowoli. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, spokoju i nowoczesnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł124 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Sprzedaż I 1 090 000 I 124 m2 | dom W zabudowie dwulokalowej | lesznowola zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc możliwość zakupu przez cudzoziemców bez zgody mswia Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł136 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej 136 m , 5 pokoi, garaż, działka 300 m Powierzchnia: 136 m + strych nieużytkowy Szukasz nowego domu w spokojnej, rodzinnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 999 zł9 968 m² 321,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9968 m2 w Lesznowoli. Blisko skrzyżowania Słonecznej z Okrężną Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł131,39 m² 11 188,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem położony na kameralnym osiedlu 12 domów w Lesznowoli, przy ul. Gminnej. Teren osiedla ogrodzony, brama wjazdowa na teren osiedla jest automatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera** **bez pcc i wynagrodzenia dla agencji** Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Lesznowoli, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł182 m² 10 054,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 182 m2 z ogródkiem na zamkniętym, kameralnym osiedlu. : dla kogo? Dla pary. Dla rodziny 2+1, 2+2 2+3 Dla ceniących szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł189 m² 7 830,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej - Lesznowola - 1.480.000 zł Klimatyczny, zadbany i gotowy do wprowadzenia dom w spokojnej, zielonej części Lesznowoli. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł4 440 m² 328,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4440m2 200 od zjazdu z Alei Krakowskiej Teren objęty Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczony jako mu Parametry zabudowy: -.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 000 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Janczewice - w dynamicznie rozwijającej się Gminie Lesznowola! Działka ma 1000 m - jest na planie prostokąta 27 x 36 metrów - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł171 m² 9 239,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe, 5 pokojowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni 213 m2 w Dawidach Bankowych. Dom jest energooszczędny i posiada 2 miejsca garażowe. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 000 zł112,15 m² 10 601,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Segment przy Warszawie z widokiem na jezioro *bez prowizji* *bez podatku pcc* lokalizacja Dom położony jest w spokojnej części Lesznowoli, łącząc wygodę życia pod miastem z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 886 m² 795,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę. Idealna propozycja dla inwestorów oraz deweloperów! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1886 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł900 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 11/25 położona w miejscowości Lesznowola przy ul. Cykady z obowiązującym mpzp, dostępem do mediów w drodze, regularnym kształtem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł118 m² 14 398,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lesznowola | 1 699 000 zł | Wolnostojący dom z 2021 roku blisko lasu Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom w Lesznowoli, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie. Cena: 1 699 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł115 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom modułowy (114,80 m ) zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i swobodzie. Dom modułowy to gwarancja błyskawicznej realizacji i najwyższej precyzji wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł144 m² 11 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom pod klucz 144 m | Łazy koło Magdalenki | Ogród | 20 minut do Warszawy Lokalizacja: łazy, gm. Lesznowola ul.Agatowa Cena: 1 630 000 zł Powierzchnia: 144,15 m + poddasze Liczba pokoi: 5 Typ.